İstanbul Vip Düğün Aracı Kiralama

İstanbul Vip Düğün Aracı Kiralama

Sıra dışı tasarımlı anlamına gelen vip araçlar, özel günler için tercih edilen ve oldukça rahat olan araçlardır. Vip düğün aracı kiralama sektöründe kullanılan vip tasarımlı özel kiralık araçlar, özel günler için tasarlanmıştır. Özel günler için sıradan bir araç kiralamak, damat için prestej kaybı olur. Bir ömür boyu hatırlanacak olan düğün organizasyonlarında lüks, konforlu, modelli ve vip tarzı döşenmiş araçlar tercih edilmelidir.

Vip Düğün Aracı Rezervasyon

Kiralama işleminde ilk aşama rezervasyon işlemidir. Organizasyon günü öncesinde rezervasyon işleminin yapılması gerekir. Rezervasyon işleminde aracın modeli, kiralama süresi, kiralayan kişinin kimlik bilgileri ve kiralama tarihi gibi konular yer alır. Erken rezervasyon kampanyaları bu kategoride ekonomik çözüm seçenekleri sunuyor.

Vip Düğün Aracı Kiralamanın Avantajları

Neden vip tarzı araç kiralanır? Özel günlerde özellikle düğünlerde lüks, konforlu ve vip özelliğine sahip araçlar tercih edilir. Bu günler özeldir ve ömür boyu unutulmaz. Bu nedenle en iyisi tercih edilir. Konvoy için eskort araç gerektiğinde firmanın iletişim numaralarını aramak ve rezervasyon yaptırmak yeterlidir. Vip tarzı araç kiralamanın avantajları şu şekildedir:

  • Özel iç dizayna sahip olan bu araçlar pahalıdır. Fiyatına göre ekonomik olan kiralama seçenekleriyle bu araçları kiralamak mümkündür.
  • Kısa süreli lüks araç kiralama ihtiyacını karşılar.
  • Aracın vergisi, sigortası, kaskosu, muayenesi ve diğer bütün masrafları firmaya aittir. Kiralayan kişi sadece kiralama ücreti öder.

Avantajlı vip tarzı araç kiralama seçenekleri sayesinde servet değerindeki araçları kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Vip Düğün Aracı Kiralama Sözleşmesi

Kiralama hizmetinde meydana gelebilecek olan sorunların aşılabilmesi için sözleşme imzalanır. Kiralama işleminde aracı kiralayan veya sözleşmede adı geçen kişiler kullanabilir. Aracın kiralanması işleminde dikkat edilmesi gereken husus, kiralayan kişinin sözleşme kuralları çerçevesinde aracı kullanmasıdır.

Araç, sözleşmede belirtilen amaç dışında kullanılamaz. Ticari amaçla, kanunsuz işlerde veya benzeri konularda kiralanan araç kullanılamaz. Kötü kullanıldığı tespit edildiğinde firma aracı geri alabilir. Sözleşme saatinde araç teslim edilmelidir. Süre geçtiğinde sözleşme maddeleri gereği firma ücret talep edebilir.

Araç Kiralamada Dikkat Edilecek Hususlar

Aracı kiralayacak kişi kullanım problemi yaşamayacağı modeli tercih etmelidir. Düğün aracı kiralamada genellikle geniş araç tercih edilir. Gelin, damat, sağdıç ve yakınları hesap edilmelidir. Özellikle gelin arabası kategorisinde kiralama işlemi gerçekleştirilecekse yolcu sayısı iyi hesap edilmelidir. Yolcu sayısı hesap edilmediği zaman yolcular sıkışmak zorunda kalır.

Rahat ve konforlu bir araç kiralama işlemi için araç tercihinin doğru yapılması gerekir. Rezervasyon işleminde kimlik bilgilerinin yanı sıra adres bilgileri güncel olmalıdır. İletişim bilgileri de önemlidir ve güncel olması gerekir.

Kiralama işleminde kiralama gün sayısı doğru hesap edilmelidir ve aracın teslim tarihi takip edilmelidir. Aracın geç teslim edilmesi durumunda firmaya ek ücret ödenmesi gerekir. Bu gibi durumlarda sözleşme maddeleri geçerlidir.

Sözleşme maddeleri kiralama öncesinde mutlaka dikkatli bir şekilde incelenmelidir. Genellikle sözleşme maddelerinden ve kiralık araç kullanımı kurallarından haberdar olmayan müşteriler birçok sorunla karşı karşıya gelmektedir.

Hangi Araçlar Kiralanabilir?

Bu kategoride jeep, sedan, hactback ve aile tipi araçlar kiralanabilir. Bu araçların kiralama ücreti segment özelliğine göre belirlenmektedir. Bunun yanı sıra aracın ‘vip’ olması da kiralama ücretini doğrudan etkiler.

Bizi Arayın!