İstanbul Vip Transfer

Ulaşımın en lüks hali vip transfer hizmetidir. Bu hizmet şoförlü lüks araçlarla seyahat imkanı sunar ve özel misafirlerin iyi şekilde ağırlanmasını sağlar. Misafir karşılamada, gezilerde, iş seyahatlerinde ve diğer gezi programlarında vip transfer hizmeti en lüks seçenektir.

Vip Transfer Firmaları

Transfer hizmeti uzmanlık isteyen bir hizmettir. Firma tercihinin önemli olduğu vip transfer hizmetinde lüks araçların bakımı ve resmi işlemleri aksatılmamalıdır. Hızlı ve etkili yöntemlerle gerçekleştirilen transfer hizmetinde adresten adrese, havalimanından adrese, sadece havalimanına veya sadece adrese taşıma seçenekleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra istenen adrese de yolcu taşınabilir.

Özel Misafir Karşılama

Vip transfer hizmeti ile özel misafir karşılama işlemleri kolay bir şekilde gerçekleşiyor ve bu hizmet sayesinde prestij artıyor. İş dünyasının prestij problemini çözen bu hizmet sayesinde önemli iş adamları için karşılama merasimi gerçekleştiriliyor. Karşılama merasiminin ardından özel misafir istediğiniz adrese bırakılıyor.

Oteller için turist karşılama çözümlerinde vip transfer hizmeti tercih ediliyor ve bu kategoride özel şehir turu düzenleniyor. Karşılama hizmetinde vip transfer şoförleri merasim konusunda eğitimlidir ve yabancı dil konusunda deneyimlidir. Özel karşılama merasimi ile;

  • Zaman kaybetmeden misafirleri en iyi şekilde karşılanabilir.
  • Lüks araç ile seyahat etme imkanı elde ederek yolculuğu keyifli hale gelebilir.
  • Vip transfer hizmetiyle sadece kira ödemek suretiyle trafik kargaşasından uzak durmak mümkündür.
  • Havalimanında karşılanacak olan önemli misafirleri vip transfer hizmetiyle karşılamak mümkündür.

Otomobil dünyasının lüks, konforlu ve segment özelliği üst seviyede olan araçların yer aldığı vip transfer araç dünyası yeni nesil ulaşım seçeneği sunuyor.

Vip Transfer Hizmetimiz

Güncel kategoride üst seviyede yer alan araç modellerinin yer aldığı vip transfer araçları özel tasarımlıdır. Vip yani sıra dışı tasarımlı araçlarımızla yolculuk, diğer sıradan araçlara nazaran keyif vericidir. Buzdolabından LCD tv’ye kadar birçok eklentiye sahip olan özel döşemeli vip araçlarla yolculuk bir ayrıcalıktır.

Hizmet kalitesini her zaman için üst seviyede tutan firmalar, bu işte uzman olan kişilerle çalışmaktadır ve özel eğitimli şoförlere öncelik vermektedir. Şoförlerimiz misafir karşılama, misafir ile diyalog ve araç kullanımı konusunda en iyi eğitimi görmüş kişilerdir. Hizmet kalitesini her zaman maksimum düzeyde tutmak isteyen firmalar bu konuda uzman şoförlerle çalışıyor.

Vip Transfer Fiyatları

Ücretlendirme konusu vip dünyasının en önemli konuları içerisinde yer almaktadır ve bu kategoride fiyatlandırma aracın modeli ve markasına göre farklılık göstermektedir. Fiyatlandırmada diğer önemli bir konuda mesafedir. Akar yakıt fiyatları ulaşım dünyasını yakından etkilemektedir ve bu etki fiyatlara doğrudan yansımaktadır.

Bu hizmetin en önemli artısı trafik keşmekeşiyle uğraşmadan ulaşım sağlaması, trafik cezaları ve benzeri problemlerle uğraşmadan huzurlu bir şekilde yolculuk imkanı sağlamasıdır.

Vip Transfer Hukuki Süreç

Kiralama dünyasında tercih edilen sözleşme usulü, vip transfer hizmetinde de geçerliliğini koruyor. Kullanım şartları, hangi şartlarda sözleşmenin feshedileceği ve sözleşme kuralları sözleşmenin genel yapısını oluşturuyor.

Kiralanan aracın sözleşmeye aykırı kullanımı, aracın başkasına teslim edilmesi ve aracın geç teslim edilmesi durumunda sözleşme maddeleri ortadan kalkar. Sözleşme karşılıklı anlaşma sağladığı zaman karşılıklı feshedilebilir veya yenilenebilir.

Bizi Arayın!