İstanbul Şoförlü Araç Kiralama

İstanbul Şoförlü Araç Kiralama

Günümüzde araç piyasasının bir bölümünü kiralık araçlar kaplıyor. Son zamanların modası haline gelen kiralık arabalar birçok sebepten dolayı popüler hale geldi. İnsanların belli bir süre için araç ihtiyacını karşılayan kiralık araçlarda farklı seçenekler de bulunuyor. İnsanlar son zamanlarda istedikleri kalitedeki araçları kiralayabiliyorlar. Günübirlik şehir dışına çıkanlar, tatile gidenler ve hava yolu ile yolculuk yapanlar daha sık araç kiralayan kesimlerdir. Bunların dışında düğün gibi özel günler için ultra lüks araçlar da kiralanabiliyor.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri

Araç kiralama hizmetleri arasında şoför hizmeti de karşılanabiliyor. Ehliyeti olmayan veya gideceği şehir trafiğine hakim olmayan kişiler ile konforuna düşkün olan kişilerin daha çok tercih ettikleri bu hizmet birçok kiralama şirketi tarafından karşılanıyor. Bu hizmette araç kiralanırken şoför kontrolünde kiralandığı için kiralama işlemi daha rahat bir şekilde gerçekleşiyor. Hava yolu ile farklı bir şehre seyahat eden kişiler bu yolla araç kiralamaları halinde araç alım ve teslim için ekstra süre kaybetmezler. Ayrıca yol yorgunluğu ile araç kullanmak zorunda da olmazlar.

Şoförlü Araç Kiralama Avantajları

Şoförlü araç kiralamanın birçok avantajı bulunuyor. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

  • Şoförlü araç kiralamanın en büyük avantajı konfordur.
  • Araç kullanmak zorunda olmazsınız.
  • Zamanı daha tasarruflu kullanmış olursunuz.
  • Deneyimli bir şoför olduğu için daha güvende olursunuz.
  • Gideceğiniz yeri bulma stresi yaşamazsınız.

Şoförlü araç kiralama işleminde araç içinde işiniz ile ilgili işlemleri yapabilirsiniz. Bu yönü ile zamandan büyük oranda tasarruf etmiş olursunuz.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama işinde farklı fiyatlar bulunur. Bu fiyatlar kiralanacak aracın cinsine ve modeline göre değişir. Ayrıca gün sayısı da fiyatı belirleyen şartlardan biridir. Lüks araçların fiyatları diğer araçlara göre biraz fazladır ve gün sayısı arttıkça ortalama fiyatta biraz düşüş yaşanabilir. Kiralanacak araç için özel şoför istenmesi de diğer hizmetlere göre fiyatı artıran nedenlerden biridir. İstanbul şoförlü araç kiralama hizmeti oldukça lüks bir hizmettir ve fiyatları da yüksektir.

Kiralanabilecek Şoförlü Araç Çeşitleri

Şoförlü araç kiralamak isteyen kişiler genelde lüks araçları tercih ederler. Bu araçlar lüks sedan modeller içinde Mercedes, BMV ve Audi gibi markalar daha çok tercih edilir. Bunların dışında özellikle birden fazla kişinin şehirlerarası yolculuğu ve iş gezisinde VİP minibüs tarzı araçları tercih ederler. Bu tarz minibüsler daha konforlu ve daha gösterişlidir. İçerisi ferah ve bilgisayar tarzı malzemeler daha rahat kullanılabilir.

Şoförlü Kiralık Araçlar İçin Seçilen Şoförlerde Olması Gerekenler

İnsanların şoförlü araçları kiralamak istemelerindeki en büyük neden konfor ve güvenliktir. Bunu sağlamak ta arabanın lüks olması kadar şoförün iyi olmasıdır. Şoförün işinde deneyimli olması insanları daha çok rahatlatır.

Kiralık araçlar ile birlikte tutulan şoförlerde olması gereken özelliklerden bazıları şunlardır;

  • Şoför şehir trafiğine alışık olmalıdır.
  • Şehri iyi bilmeli ve gidilecek yerlere en iyi yolu hızlı bir şekilde kullanmalıdır.
  • Şehirlerarası yol yapabilmeli ve buna dayanıklı olmalıdır.
  • Araç kontrolü iyi olmalıdır.
  • Kullandığı aracı iyi bilmeli ve bakımlarını firma ile birlikte takip etmelidir.

Bunlar gibi birçok özelliğe sahip olan şoförler araç kiralama işlerinde şoför olarak kullanılabilirler.

Bizi Arayın!